Skip to main content
Lingwa: en  | Ikkuntattjana | | Fittex

L-Onor. Deo Debattista MP

Partit Laburista - L-Erbatax-il Leġislatura (2022 -)

Electoral History

It-Tnax-il Leġiżlatura (2013 - 2017)
Link to Member's page in legislature
Ġie elett: 13.03.2013
Ġurament tal-Ħatra: 06.04.2013
Xoljiment tal-Parlament: 01.05.2017

Distretti Elettorali

It-Tlettax-il Leġiżlatura (2017 - 2022)
Link to Member's page in legislature
Ġie elett: 03.06.2017
Ġurament tal-Ħatra: 24.06.2017
Xoljiment tal-Parlament: 20.02.2022
Karigi
Segretarju Parlamentari għall-Protezzjoni tal-Konsumatur u Valletta 2018 - 09.06.2017
Waqqaf: 24.01.2019
Segretarju Parlamentari għad-Drittijiet tal-Konsumatur, Indafa Pubblika u s-Sostenn tal-Belt Kapitali
Waqqaf: 15.01.2020
Segretarju Parlamentari għall-Protezzjoni tal-Konsumatur u l-Indafa Pubblika - 15.01.2020
Xoljiment tal-Parlament: 20.02.2022

Distretti Elettorali

L-Erbatax-il Leġislatura (2022 -)
Ġie elett: 26.03.2022

Distretti Elettorali

Grupp Politiku fil-Parlament Ewropew