Skip to main content
Lingwa: en  | Ikkuntattjana | | Fittex

L-Onor. Miriam Dalli MP

Partit Laburista - It-Tlettax-il Leġiżlatura (2017 - 2022)

Miriam Dalli MP
Ministru għall-Enerġija, l-Intrapriża u l-Iżvilupp Sostenibbli

Electoral History

It-Tlettax-il Leġiżlatura (2017 - 2022)
Co-opted 19.10.2020
Ġurament tal-Ħatra: 19.10.2020
Xoljiment tal-Parlament: 20.02.2022
Karigi
Ministru għall-Enerġija, l-Intrapriża u l-Iżvilupp Sostenibbli - 23.11.2020
Xoljiment tal-Parlament: 20.02.2022

Distretti Elettorali

L-Erbatax-il Leġislatura (2022 -)
Link to Member's page in legislature
Ġiet eletta: 26.03.2022
Karigi
Ministru għall-Ambjent, l-Enerġija u l-Intrapriża - 30.03.2022

Distretti Elettorali

Grupp Politiku fil-Parlament Ewropew